Kā padarīt satriecošas darinātām pērlītes

Ja esat iesaistīti rotaslietas pieņemšanā, tas var būt ļoti viegli atrast visu piegādēm, kas jums ir nepieciešams, bet, ja jums ir ļoti dziļi iesaistītas un vēlas ietaupīt uz izmaksām piegādēm, vai pat, ja jūs vēlaties, lai justies apmierinātība, kas nāk ar sasniegums jums var pat vēlaties padarīt savu veidotas pērles. Tur var būt rādītājiem citu iemeslu dēļ, kāpēc jūs varētu vēlēties darīt savu amatniecību. Viens no iemesliem, lai padarītu savu hobija krelles, ir tas, ka jūs, iespējams, nevar atrast īpašu lodītes pēc rokudarba izgatavotas posteni, tāpēc tas var būt ļoti laba ideja, lai uzzinātu, kā padarīt veidotas lodītes. process nav grūti, un jūs varat sākt ar dažiem viegli pieejamiem posteņiem. Jums ir nepieciešams, lai strādātu labi vēdināmā vietā, ar vēsu ūdeni tuvumā. Pārliecinieties, ka jums ir ugunsdzēšamo aparātu uz rokām. Papildus nepieciešamajiem instrumentiem, ietver aizsargapģērbu un aizsargbrilles.

Par pamata process, kur jūs varat prakse, jums būs nepieciešams volframa materials, lāpu, Iepriekš pārklātas serdeņi un cepli, kas ir viss pieejams mākslas un amatniecības veikalos. Pirms kļūst iesaistīti jums būs nepieciešams darīt kādu pētījumu un lasot par darinātām pērlēm, lai uzzinātu vairāk.

Kad esat gatavs pirmais solis ir uguns lāpu, un lēnām celt stikls, kas parasti ir komplektā kā stieņi, kas nonāk saskarē ar liesmu. Karstums ir attiecas uz stikla līdz brīdim, kad lāse veidojas beigās stieņa. Lai saglabātu lāse no nokrist, jums būs nepieciešams, lai saglabātu pagrieziena stienis nepārtraukti.

Ar labu lieluma lāse, jūs tagad var uzsildīt Iepriekš pārklātas stiprinājuma kātu, un veikli wrap izkausēta lāse ap serdeni. Jums var būt nepieciešama zināma prakse pagriežot gan stikla spieķīti un serdeņa, tajā pašā laikā. Liesma var būt rakstāmlietas, un jūs varat pārvietot stieņi apkārt. Kaut vērpšanas serdeņa, jūs varat veidot virtulis formas bortu serdeņa.

Lai turpinātu veikt veidotas pērles, jūs varat pievienot dažas rotājumi ar priekšizgatavotas stringerus. Stikla stringerus jāsilda ļoti lēni, saglabājot lodītes silts, lai novērstu plaisāšanu. Atkal daži prakse un veiklību, ir nepieciešams, lai saglabātu apkures divas stieni vienlaicīgi.

Kad esat piemēroja apdare uz lodītes ar jums vēlamo modeli, nākamais un, iespējams, vissvarīgākais solis ir atkvēlināšanas process. Atlaidināšanas parasti ir automatizēts process, kas var būt tik daudz kā 4 stundas, ja jums ir steigā, vai nakti, ja jūs neesat. Krāsns saglabāt veidotas pērles paaugstinātā temperatūrā, līdz tā sacietē, un lēnām samazina temperatūru, tāpēc, ka nav stresu, kas ir piemērots līdz bortiem kā stikla izplešas un līgumos, kad silda vai dzesē pie ātrāk likmēm. Kad atdzisis, jūsu hobija krelles tagad var izmantot jebkurā no veidiem, kas jums ir nepieciešams, jo īpaši attiecībā uz dekorācijām vai veicot rotaslietas. var būt nepieciešami daži prakse veikt labas meklējat veidotas lodītes.

This entry was posted in Bliezam. Bookmark the permalink.

Comments are closed.