Kā padarīt pērļu aproces ar pareizu delnas mērījumu

Kā padarīt rotu izgatavošana fāzēm aproces ar pareizajiem rokas mērījumu var būt diezgan interesants izaicinājums. Labākais veids, kā novērtēt indivīdu pēc fāzēm rokassprādzi ir izmantot standarta šuvēja mērlenti un izmērīt paredzēto rokas.

Pievienot papildu ¼ collu pabalstu katrā galā rokassprādzi, lai gala garums ietver stiprinājums, strādājot ar mazākām pērlītēm. Lielāks drukna tipa pērles būs nepieciešams vairāk garumu, parasti trīs reizes, cik vien tās izmanto vairāk vietas, kad tie apņemt rokas. Pildviela pērles var samazināt mērījumu ar collas vai mazāk.

Es nezinu, kāda veida rotu izgatavošana ar rokam fāzēm rotaslietas jūs veicat, tomēr, man Pērle aušana. Visgrūtākais uzdevums, kas man šķiet, uz sejas ir radoši ar stiprinājuma departamentā. Es padarīt savu stiprinājumi. Jūs varat apsvērt darot to pašu, ja jums ir problēmas atrast komerciālos aizdares, lai pielāgotos stilu un dizainu rokassprādzi.

Man ir roku fāzēm vadošo ķēdi, kurā āķis vai aizdare būs ieslēgties uz. Āķis vai aizdare ir pārbaudīta, lai būtu pārliecināti, tā atrodas pareizi starp pērles no fāzēm ķēdes cilpu apdrošināt rokassprādzi paliek uz rokas. Pieskarties līmi piebilst drošību.

Aust dizains piedāvā izaicinājumus radošo vītņu par stiprinājumi. Es cenšos darīt to viegli valkātājs pievienot rokassprādzi viņu rokas ar vienu roku. Tas ir traucēklis cīnās līdzsvars mēģina stabilizēt rokassprādzi krišanu prom no rokas, kā viens mēģina aizdare atverēm slēgtas.

Aproce atkrišanai no rokas, iespējams, ir motivācija lietotājam līdz dod stiept aproces. Ir dažas skaistas stiept fāzēm aproces, lai padarītu.

Visbiežāk plaukstas mērījumi sievietēm ir septiņas collas. Tā ir mana pieredze atrast plaukstas ir lielāks nekā šo mērījumu. Astoņas collas, šķiet, ir drošāka mērīšana un vieglāk pārdot.

Jūs varat padarīt aproces, kamēr desmit collas.

Ja jums patīk padarot septiņas collas Jūs var uzskatīt šo izmēru bērnu  rotu izgatavošanai. Lentes, āda, auklas, un samta vai virves vads var būt kaklasaite stiprinājumi. Par lietotājam priekšrocība ir māte vai ģimenes loceklis ir vienmēr pieejami, lai tie rokassprādzi vietā.

Potītes aproces sākas deviņas collas strādā līdz vienpadsmit collas. Tas man atgādina zeķu izmēru, kas ir iepakoti, kā viens izmērs derēs 9-atkal, ja jūs veicat vairākas šķirnes anklets dažādos izmēros tas būtu izdevīgi arī apsvērt saiknes un stiept neilona.

Ar mans veids pērļošanas vai tāpēc, ka manas rotaslietas intereses, man nav padarīt aproces vīriešiem. Tomēr plaukstas vīriešu parasti ir vienu collu lielāks nekā plaukstas sieviešu. To izmērs sākas astoņas collas un paplašina līdz vienpadsmit collas.

Gatavojoties mākslas un amatniecības izstādes vai cita veida līdzīgu notikumu pastāv daži ātri risinājumi, par to, kā padarīt fāzēm aproces ar pareizajiem rokas mērījumiem.

This entry was posted in Bliezam. Bookmark the permalink.

Comments are closed.