Kā izmantot koka krelles Dārglietu izgatavošana

Ir kaut kas par koksni, kas padara to pievilcīgu. Mājās vai birojā var parādīties, ka tiks uzlabota, pievienojot cietkoksnes grīdas un stratēģiski nozīmīgā koksnes paneļi. Karstākie tendences interjera dizaina daudzu luksusa automašīnu, būs sava veida koka efektu, kā daļu no apdari.

Koka pērlītes var izmantot rotaslietas pieņemšanā, taču apelācija nevar būt vienādi. Šīs krelles ir lēti un var iegādāties lielos daudzumos. Tie var būt pieejami dažādos izmēros, un formas, bet izskats nepabeigto koka nēsā ap kaklu kā kaklarotu, nedrīkst radīt vēlamo efektu. Koka pērlītes tiek piegādātas nepabeigtu apstākļos, lai nodrošinātu lietotāju ar iespēju pielāgot tos kā nepieciešams.

Kaklarota izgatavoti no koka krelles var viegli kļūt daudz pievilcīgāka, ja krelles ir krāsoti. Krāsošanas koka krelles ir ļoti vienkāršs process, kas var tikt pabeigts pēc dažām minūtēm. Lai padarītu krelles vairāk porains, jūs varat mērcēt tos vārītā ūdenī vismaz 30 minūtes.

Paņemt tasi verdoša ūdens uz maisīšanas trauka un pievieno divas tējkarotes savu krāsu pārtikas krāsu. Pievieno iemērc krelles uz ūdens krāsu maisījumu. Jūs varat pielāgot krāsu, ko pieskaņot krāsu, ko jūs izmantojat. Samērcē krelles ar krāsu vismaz 30 minūtes, pirms izņemšanas tos ar rievām karoti vai neto vai sietiņu.

Krelles jāliek uz papīra dvieli un ļauj žūt vismaz 24 stundas, pirms tie tiek izmantoti. Koka pērlītes pēc tam jāaizzīmogo ar gaismas aerosols poliuretāna pārklājumu, kas var arī zināmu aizsardzību no sekām, piemēram, gaismas un mitruma. Jūsu krelles var būt gatava lietošanai pēc pārklājuma ir nožuvusi, un ar rindu krelles uz ādas vadu, ar gala mezgliem, jums var būt ļoti pievilcīgs kaklarotu, ko var valkāt ar daudziem jūsu mīļākie apģērbu posteņiem.

šo pērlītēm, padarot rotaslietas izmantošana piedāvā daudz elastību, kā jūs varat viegli pielāgot savas mantas uz jebkuru krāsu. Sajauc koka krelles ar citiem dažādas formas un izmēru, lai izveidotu un eklektisks maisījums posteņiem. Jūs varat izmantot šos krelles; ne tikai rotaslietas, bet jūs sēdekļu pārvalki, aizkari un rotājumi, kas izgatavoti no koka krelles. koksne, ko izmanto, lai iegūtu pērles izmanto rotaslietas ir gaisma, bet krelles var izturēt dažas nodilumu, un jūsu kaklarota var būt lolotais postenis uz ilgu laiku, kamēr jums rūpēties par tiem.

Jūsu rotaslietas jātur dārglietu kastīte, kad to nelieto. Saglabātu tos prom no saules gaismas, un izvairīties no mērcēšanas tās ūdenī. Kad esat pabeidzis valkā jūsu kaklarotu, jūs varat tīrīt ar mīkstu, sausu drānu. Būtu rūpīgi nožāvē, ja tā ir bijusi saskarē ar mitrumu.

Periodiski, jūs varat pulēt koka fāzēm rotaslietas, ar koka tīrīšanas, kas satur vieglas eļļas, piemēram, olīvu eļļu vai jojobas eļļu.

Koka krelles izmanto dažādiem nolūkiem, kas ietver padarot rotaslietas. Koka pērles ir arī lētākas, ka cita veida pērles, piemēram, stikla vai plastmasas. Jūs varat saņemt vairāk informācijas no lodītes rotaslietas.

This entry was posted in Bliezam. Bookmark the permalink.

Comments are closed.