Ka izgatavot stikla pērles no nulles?

Stikla pērlītes var būt ļoti skaista, līdz ar to popularitāti, un tie ir ļoti viegli pielāgot, kas padara to par perfektu dāvanu. Jūs varētu arī vienkārši radīt tos jūsu pašu interesēs, radot unikālu rotaslietu, nevienam citam nav. Tikai iztēle noteikts ierobežojums.

Kā mēs strādājam pie augstām temperatūrām, kad mēs radām un formēšanas stikla krelles, pirmā lieta, kas jādara, ir izveidot darba vietu. Pārliecinieties, ka nekas viegli uzliesmojošs ir tuvumā, un pārliecinieties, ka tas ir tīrs. Ja jums ir šī teritorija gatavs, jums ir labi iet.

Otrā lieta, pirms mēs sākam. Pārliecinieties, ka jums ir viegli piekļūt pārējo aprīkojumu. Nepārvietojas rokas pie lāpu.

Ieberzēt serdeņus ar stiepļu rīku, pirms sākat. Lai iegūtu labākos rezultātus,

Ja jūs izmantojat pulverveida Pērle atbrīvošanu, pārliecinieties, ka jūs rīkojaties atbilstoši ražotāja norādījumiem

Kad serdeņi ir sausas.. Pārbaudīt tos, lai redzētu, vai tie ir pat un neskarts.

Ieslēdziet gāzi, un iedegties lāpu no apakšas. Noregulējiet liesmu tāpēc ir zilā krāsā.

Kad esat izvēlējies krāsu vēlaties, lai sāktu ar, viļņu to horizontāli tieši virs galu liesmu. Lēni. Vai tas ir pārāk ātri, un tas varētu saplīst.

Kad ieteikums sāk kvēlot jums vajadzētu turēt to uguns mazliet ilgāk. Pagriezt lēnām izveidot “bumbu” no gala.

Kad gatavs, lai sāktu veidojot lodītes, veikt serdeņa jūsu otras puses. Viegli piespiediet, ka “bumba” no iepriekšējā solī, un piemērot to maigi uz serdeņa, kamēr jūs lēnām pagriežot serdeņa prom no sevis. Palieciet liesmas, jo tas mīkstina.

Kad pietiekami stikls tiek pievienots, vienlaikus rotējot serdeņa liesmā, nolikt prom savu stikla spieķīti.

Lai pabeigtu visas lodītes, saglabāt pagriežot to, līdz jūs sasniedzat punktu, kurā lodītes ir gluda. Lēnām un pagriežot to atsaukt, kā spīdošajiem zūd.

Novietojiet lodītes un serdeni starp divām loksnēm šķiedras segu vai vermikulīta. Kad jūs uzskatāt, ka to ir pietiekami vēss, mērcēt to ūdenī, lai noņemtu lodītes atbrīvošanu.

Ja tas ir sasilis pietiekami ilgi ūdenī, jūs varat tīrīt savas iekšas ar cauruļu tīrīšanas līdzekli, un tur jums iet! Pavisam jauna, pielāgotus stikla lodītes.

Es zinu, cik grūti tas ir, lai uzzinātu kaut ko tādu pār tekstu, es ieteiktu jums noskatīties kādu YouTube video par šo tēmu. Vai saņemt kādu pieredzējis iemācīt jums.

 

This entry was posted in Bliezam. Bookmark the permalink.

Comments are closed.